KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9344208
nr 934 4208
Teckning
Å Löndskog, signerad. -85, Man med blommor, 68x48
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 januari 2015
kl 19:31:38
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion